Kobieta stworzyła fotobudkę dla ptaków na swoim podwórku, a wyniki są nadzwyczajne!

Ptaki zawsze były symbolem wolności. Ale ze względu na ich zdolność do latania, wydają się nam tak nieosiągalne i tajemnicze. Na szczęście istnieje sposób, aby spotkać się z naturą twarzą w twarz i zbadać piękne ptaki w ich naturalnym otoczeniu, nie odstraszając ich ani nie powodując żadnych szkód.

Lisa, która nazywa się Ostdrossel w mediach społecznościowych, zawsze była zafascynowana naturą i ptakami, więc kiedy podążała za swoją miłością do hrabstwa Macomb w stanie Michigan, miała ochotę zbliżyć się trochę do ptaków na swoim podwórku, które są niezbyt częste w jej ojczyźnie, w Niemczech. Zaczęła odkrywać sposoby, dzięki którym jest to możliwe, dzięki czemu ma tysiące zdjęć przedstawiających różne wspaniałe gatunki ptaków, ich zabawne wyrażenia, majestatyczne pozy i czasami szalone zachowanie.

Podczas eksperymentowania z różnymi rodzajami żywności, aby zwabić ptaki, ustawiła aparat-pułapkę, która pomaga jej zrealizować pomysł zbadania ptaków z bliska. Korzysta z Bird Photo Booth 2.0, który składa się z kamery, obiektywu makro i podłączanego podajnika. Używa małego aparatu wyposażonego w czujnik ruchu, więc gdy ptak przychodzi do jedzenia, aparat fotografuje w sposób nieinwazyjny. Jej codzienna rutyna robi imponującą liczbę zdjęć w ciągu dnia, które mogą osiągnąć liczbę nawet 7000. Sesja zdjęciowa odbywa się codziennie na dziedzińcu Lisy w każdych warunkach pogodowych.

Ptaki regularnie wracają na podwórko Lisy, a niektóre z nich odwiedzają ją tak często, że można je rozpoznać pośród bogatej galerii i zauważyć, że ich osobowość świeci!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu