Kobiety w wieku 78 lat przemieniają się w Pin-Up Girls, a rezultat cię zaskoczy!

Nawet jeśli jesteś w półmroku wieku, możesz nadal czuć się atrakcyjnie i seksownie, jeśli chcesz. Chrissy Sparks, z Birmimgham w Wielkiej Brytanii, jest mistrzem niesamowitej fotografii buduarowej i jest w stanie wydobyć to, co najlepsze w każdej kobiecie, używając technik makijażu, oświetlenia i edycji.

„Chcę, aby zwykłe kobiety miały dostęp do pełnej sesji zdjęciowej i obrazów w stylu okładek czasopism, które zazwyczaj robią modele.” – powiedziała Chrissye. „Przez moją pracę uczciłam kobiety wszystkich kształtów i rozmiarów i wierzę, że przy odpowiednim ułożeniu, oświetleniu i stylizacji mogę wydobyć to, co najlepsze w kobiecej urodzie.”

Z jej studia w Birmingham Dollhouse Photography, które ma ponad 250 000 dolarów na bieliznę, gorsety, sukienki, kostiumy i inne akcesoria, Chrissy i jej zespół fotografują kobiety w każdym wieku. To jednak starsze panie mają najbardziej zaskakujące przemiany. „Po sesji zdjęciowej pracuję nad zdjęciami w postprodukcji.” – mówi. „Usuwam cellulit, blizny, siniaki, plamy i nierówny koloryt skóry. Także redukuję linie i zmarszczki, wygładzam sylwetkę i poprawiam napięcie mięśniowe.”

„Powody, dla których chcą robić zdjęcia są zróżnicowane – może to być coś, co sprawi, że poczują się sexy. Mam talent do oceny twarzy, skóry i postawy klienta, aby przejrzeć oznaki starzenia i uchwycić obrazy, które wydobywają to, co najlepsze u kobiety.” – dodaje fotografka. „Większość dojrzałych klientów chce dobrze wyglądać jak na swój wiek i nie jest zainteresowana pogonią za młodością.”

Chrissy przyznaje, że wielu jej klientów jest bardzo zdenerwowanych, a ich rozstrojenie się kończy. Mówi, że wyniki sesji zdjęciowych często czynią cuda dla poczucia własnej wartości. „Reakcje były wszystkim, od rozbawienia do łez rozkoszy, dziękując, oraz wiele radosnych relacji o tym, jak sesja zwiększyła ich samoocenę i pewność siebie.” – mówi Chrissy.

„Widzenie kobiet tak zadowolonych z ich zdjęć sprawia, że ​​długie godziny i ogromne osobiste inwestycje w biznes są warte każdego.”

Reklama

Joanna, 58 lat

Mavis, 67 lat

Reklama

Pauline, 78 lat

Tricia, 60 lat

Jane, 65 lat

Reklama
Chcesz więcej?