Kolejna porcja ilustracji przedstawiających, co jest nie tak z naszym społeczeństwem!

„Tak bardzo, jak nie chcemy tego przyznać, wszyscy jesteśmy bardzo wrażliwi. Projekt SUN to czteroosobowa współpraca artystyczna, która koncentruje się na niszczycielskich i bolesnych emocjach, które często ukrywamy.” Grupa produkuje ilustracje prawie codziennie i zebrali już ponad 164 000 obserwatorów. Od samotności po depresję, projekt SUN perfekcyjnie oddaje uczucia, które prawdopodobnie odczuwasz podczas kilku deszczowych niedzielnych wieczorów.

„Rysuję od 2007 roku i zaczęłam od tworzenia komiksów jako części mojej terapii epilepsji.” – powiedziała Mimi N. Zainspirowana marzeniem i internetem, Mimi N powiedziała, że Projekt SUN to nie tylko mroczne emocje, które znosimy. To także hołd dla wspaniałych scenerii i mody. „Po prostu rysuję to, co kocham, granicę między życiem i śmiercią, pięknem i brzydotą, uśmiechami i smutkiem. Uwielbiam zgłębiać różne style sztuki i trendy w modzie.”

„Ludzie zazwyczaj znają mnie z Projektu SUN i jestem wdzięczna za wszystkie miłe komentarze.” – dodał artystka. „Cieszę się, że ludzie mogą się do tego odnosić, ale to tylko mała część mnie, uwielbiam też rysować anime, fanarty, moje własne komiksy i wiele więcej. Żałuję, że moja sztuka nie może uczynić świata lepszym.”

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?