Kreatywny mężczyzna robi na drutach swetry z krajobrazami, a następnie nosi je w tych miejscach!

Zebranie drobnych pamiątek o wizycie w znanej atrakcji turystycznej lub miejscu może być zabawne. Zazwyczaj można je znaleźć w tych wszechobecnych małych sklepikach i straganach, które zaczynają się pojawiać, gdy zbliżasz się do punktu orientacyjnego – tych przyciągających uwagę, ręcznie wykonanych drewnianych posągów, breloków, kubków i koszulek.

Możesz także to zrobić na sposób Samuela Barsky’ego. Od 20 lat Sam produkuje swetry ze znanymi miejscami, tworząc wszystko, od Stonehenge, londyńskiego Tower Bridge i wodospadu Niagara w stylowych dzianinach z długim rękawem i krótkim rękawem. Ale to tylko połowa. W tym szczególnie twórczym i zdrowym usprawiedliwieniu podróży Sam odtąd udaje się do miejsc przedstawionych na swetrach, aby pozować przed nimi w pasującym stroju do uśmiechniętego selfie.

Kreatywne podróże Sama przyniosły mu 100 000 obserwujących na Facebooku i Instagramie, którzy lubią jego twórczą pracę i ekscentryczne, kolorowe style. „Po zrobieniu kilku ogólnych swetrów dekoracyjnych i obejrzeniu zdjęcia londyńskiego Tower Bridge w magazynie, który stał się inspiracją, zdałem sobie sprawę, że wszystko może być swetrem.” – powiedział Sam. Z ponad 140 swetrami dzianymi do tej pory wydaje się, że chce to udowodnić!

Przewiń w dół, aby zobaczyć niektóre z naszych ulubionych projektów Samuela Barsky’ego i daj znać, co myślisz w komentarzach!

Instagram: @sambarskyknitter

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu