Mężczyzna stworzył sztuczne domowe drzewo dla kota, który je pokochał!

Niezwykła sztuka Roba Rogalskiego zachwyca. Jego miniaturowe zestawy filmowe, kukiełki i rzeźby przenoszą cię do świata fantazji, który zapiera dech w piersiach. Brzmi niesamowicie, prawda? Praca Roba, choć przyjemna dla ludzi, również znalazła fanów w świecie kotów, dzięki temu niesamowitemu „drzewu”, które jest idealne dla śmiałych kotków.

Montaż, który został przeprowadzony w domu przyjaciela w ciągu lata, jest jedyny w swoim rodzaju, zaprojektowany na zamówienie i zbudowany na miejscu, więc jeśli chcesz mieć taki sam, musisz zaprosić Roba!

„Najpierw projektuję i dostosowuję się do specyficznych potrzeb lokalizacji i moich klientów.” – powiedział Rob. „Każde drzewo jest inne, jest procesem organicznym.”

„Do stałych instalacji, takich jak kocie drzewa, meble, łóżka, zakątki do czytania itp. zaczynam od skonstruowania drewnianej armatury, aby nadać strukturę, a następnie przyczepić, a następnie wyrzeźbić arkusze lub bloki pianki, które są następnie pokryte masą papierową/cząstką glina. To jest następnie mieszane z ciężkim klejem do drewna (lub nawet żywicą z włókna szklanego, ale wolę nie używać włókna szklanego). Jest to niezwykle trwałe.”

„W przypadku czegoś, co wymaga nieco mniejszej struktury lub jest tymczasowe, jak zestaw teatralny lub wyświetlacz sklepu, zbuduję „drzewo” z kartonu i papieru mache. Czasami wykonuję połączenie obu technik. To jest wciąż bardzo trwałe.”

Rob robi też inne podobne projekty, jak te półki w sypialni małej dziewczynki:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu