Oto niezwykła reakcja niedźwiedzia na ślub w zoo!

Ta para postanowiła wziąć ślub w Minnesota Zoo co zakończyło się naprawdę spektakularnymi zdjęciami ślubnymi, szczególnie ze względu na rosyjskiego niedźwiadka grizzly.

Zdjęcia wykonane przez Chris and Kristy Photography od tego czasu stały się poularne, ponieważ ludzie nie mogą się nasycić skandalicznym wyrazem twarzy niedźwiedzia. „Zdjęcia były pomysłem fotografa.” – wyjaśnił pan młody. „Powiedział, że byłoby to bardzo ciekawe, aby uzyskać zdjęcie z jednym z lokalnych mieszkańców zoo, zwierzęta zazwyczaj przychodzą na czas posiłku, kiedy wolno nam spacerować przed ceremonią. Ten rosyjski niedźwiedź grizzly był jedyną jedyną osobą, która dała nam swoje „błogosławieństwo”.

Być może to rozpocznie nowy trend wesela w zoo? Pan młody rozumie obawy ludzi dotyczące sposobu funkcjonowania niektórych ogrodów zoologicznych i jasno pokazuje, że Zoo w Minnesocie spełniło ich oczekiwania związane z dobrostanem zwierząt. „Na świecie jest trochę mniej przyjaznych ogrodów zoologicznych, które są jak więzienia.” – wyjaśnił. „Ale chciałbym myśleć, że nasze wybrane miejsce, MN Zoo, nie jest wśród nich, ponieważ jest własnością państwa. Jeśli się nie mylę, spełniają także wiele funkcji służących rehabilitacji dzikich zwierząt i zachowania gatunków zagrożonych wyginięciem.”

„Pobraliśmy się w Zoo”

„A ten niedźwiedź zareagował w interesujący sposób”

Przezabawne zdjęcia przypomniały nam o innych zwierzętach rujnujących „idealne” momenty:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu