Otyła nastolatka została obrażona w piekarni, więc postanowiła się zemścić!

Wszyscy wiemy, że nie powinniśmy ignorować hejterów, ale nie zawsze jest to łatwe. Na szczęście ludzie tacy jak Vega Blossom dostarczają nam codziennych przykładów, jak się skutecznie bronić. Podczas gdy 19-latka czekała w kolejce w swojej ulubionej piekarni w Valparaiso w stanie Indiana, usłyszała kobietę stojącą za nią, która powiedziała: „Miejmy nadzieję, że ta grubaska nie wykupi wszystkich babeczek.”, po tym padło kilka wulgarnych komentarzy na temat tuszy nastolatki. W odpowiedzi, Vega postanowiła się zemścić.

„Kiedy usłyszałem paskudne rzeczy, o których mówiły tamte kobiety, chciało mi się płakać.” – powiedziała Vega. „To naprawdę zabolało.”

„Jak te dorosłe kobiety mogły być tak podłe, dla kogoś, kogo nigdy nie spotkały?” – zastanawiała się. „Pogodziłam się z tym co usłyszałam i pomyślałam o najlepszej możliwej rzeczy, jaką mogłam zrobić dla tych, którzy mnie źle potraktowali, aby nauczyć ich szacunku dla innych.”

Zemsta kosztowała Blossom 54 dolary, ale uzyskała ponad 74 000 osób, które polubiły jej gest na Facebooku, wszyscy uważali, że zemsta była warta swojej ceny.

19-latka udała się do swojej ulubionej piekarni po zakupy, ale nie spodziewała się, że spotka ją tam coś niemiłego

„Kiedy usłyszałem paskudne rzeczy, o których mówiły tamte kobiety, chciało mi się płakać”

Reklama

Jako zemstę, Vega postanowiła wykupić wszystkie babeczki w piekarni, czyli 20 sztuk, co kosztowało ją 54 dolary

Vega podzieliła się zakupionymi babeczkami z współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną

„Mam nadzieję, że była to lekcja dobrego traktowania innych, a może także lekcja karmy”

Opuszczenie piekarni było prawdopodobnie najbardziej satysfakcjonujące: „Popatrzyłam tym kobietom prosto w oczy i zapytałam: czy mogłybyście otworzyć mi drzwi? Moje ręce są trochę zajęte!”

Reklama

„Niechętnie jedna kobieta otworzyła drzwi, zanim za mną poszła”

Chłopak Vegi, Gavin Hammerberg zawsze ją wspiera

„Myślę, że jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, to lepiej nie mów nic. Nie przepraszam za wzięcie wszystkich babeczek”

Niestety nie była to jedyna sytuacja, w której Vega musiała radzić sobie z negatywnymi uwagami na temat swojej wagi

Reklama
Chcesz więcej?