Para zorganizowała ślub w stylu „Gwiezdnych Wojen”, a Ciemna Strona Mocy nie została zaproszona!

Carrie i Cory Shields spotkali się podczas stażu w programie Disney College. Obaj zaczęli się spotykać i zdali sobie sprawę, jak bardzo oboje kochają Gwiezdne Wojny. „Mniej niż 1% naszych wesel to śluby tematyczne.” – powiedział fotograf ślubny Carrie i Cory, Mark Hillis. „Większość par nie jest w pełni zaimplementowanymi motywami, a jedynie kilkoma akcentami wystroju lub działań. Na przykład para może mieć lekkie szablony i odrobinę wystroju pasującego do motywu Gwiezdnych Wojen, ale nikt nie przebiera się za postacie z filmu. Rzadko się zdarza, aby wesele odbyło się w pełnym stylu.”

Hillis uważa, że ​​Carrie i Cory zorganizowali swój tematyczny ślub bardzo dobrze, nie przekraczając granicy, bez przebierania się za szturmowców lub bez przyjęcia weselnego w przebraniu postaci. „Mieli kilka bardzo unikalnych elementów opartych na filmach, takich jak pełnowymiarowy robot R2D2, który był zdalnie sterowany i używany jako nośnik pierścienia podczas ceremonii.” – powiedział fotograf. W rzeczywistości nawet przymocowali GoPro do robota, aby uchwycić ceremonię z jego perspektywy.

„Ten motyw został również włączony do dużej części wystroju weselnego, muzyki i zaproszeń. Myślę, że dobrze jest zachować niektóre tradycyjne elementy na weselu (w końcu ten dzień to nie tylko Gwiezdne Wojny, chodzi przede wszystkim o ślub). Wesele Carrie i Cory’ego, choć miało motyw, obejmowało także elementy ich osobistego stylu (takie jak wybór sukienki, fryzury i kwiatów przez Carrie oraz wybór butów Cory’ego itp.).”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu