Pies śledził samochód Google Street View i zrujnował wszystkie zdjęcia!

Google Street View to przydatna i zabawna funkcja, która pozwala odkrywać świat w zaciszu domowym. Aparat znajduje się w zaskakująco odosobnionych i cudownych miejscach, a czasem udaje mu się uchwycić naprawdę dziwaczne sceny z podróży po całym świecie.

Do tego dochodzi odcinek z Japonii, kiedy to mały, pechowy pies zdecydował, że rozpocznie pościg za kamerą. Dlaczego robią to (głównie małe) psy i co mają nadzieję osiągnąć? Czy planują rozerwać ogromny samochód na strzępy po zdobyciu? Nikt nie wie, a zagadką również pozostaje to, co się stało, gdy samochód trafił w ślepy zaułek, a pies wciąż krążył maniakalnie za samochodem.

Odważny szczeniak stał się hitem w Japonii, z dzielnicy Kumage w Kagoshima, która nagle stała się popularnym obiektem wyszukiwania w Google Street View. To, w jaki sposób scena została odkryta, jest tajemnicą. Czy są ludzie, którzy przeszukują każdy cal Ziemi z ich komputerów, szukając dziwnych i zabawnych scen? Możemy tylko mieć taką nadzieję. To nie jest nawet pierwszy popularny pies z Google Street View i zapewne nie ostatni.

Reklama

Samochód Street View w Google robił zdjęcia dzielnicy Kumage w Kagoshima, w Japonii

Kiedy ten ciekawy szczeniak zauważył pojazd

Reklama

Pies zaczął ścigać samochód

Nigdy się nie dowiemy tego, co chciał zrobić ten pies

Zagadką pozostaje to, co się stało, gdy samochód trafił w ślepy zaułek, a pies wciąż krążył maniakalnie za nim

Reklama
Chcesz więcej?