Target sprzedaje mini-nawiedzone domy dla kotów i są one idealne na Halloween!

Upiorny sezon już prawie się zbliża, a wraz z nadejściem jesiennych smaków latte i przypraw dyniowych, plastikowe szkielety i wszystkie inne straszne rzeczy nawiedzają. Zanim się zorientujemy, nastroje Halloween wzrosną do maksymalnych poziomów. I chociaż jest to idealny czas, aby zacząć planować święta i pracować nad najstraszniejszym kostiumem, nie powinniśmy zapominać o naszych czworonogich przyjaciołach, którzy mogą potajemnie mieć miejsce na Halloween.

Jednym z najdoskonalszych sposobów na wprowadzenie kota w nastrój Halloween bez ubierania go w niewygodne stroje (których najprawdopodobniej nie jest wielkim fanem), jest sprawienie, by imprezował w swój własny sposób! A firma Target ma coś takiego do zaoferowania.

Target sprzedaje obecnie „Haunted Mansion Cat Scratcher”, który łączy ulubioną rzecz kota na świecie – kartonowe pudełko – z czarnymi i pomarańczowymi elementami Halloween, przypominające przerażający dom pełen pajęczyn i duchów.

Produkt kosztuje 16,99 USD i waży 1,5 kg, jest wyposażony w dwupiętrową konstrukcję, która obejmuje podnóżek i ma podłogę drapiącą na obu poziomach dla „niekończącej się rozrywki”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu