Te urocze plecaki dla niemowląt chronią głowy przed przewróceniem!

Każdy rodzic zna początkowe zmartwienie związane z opieką na każdym kroku, jaki robi maluch, obawiając się, że potknie się i upadnie, a co, jeśli zamiast miękkiego dywanu lub poduszki będzie to ostry róg ? Co się stanie, jeśli dziecko upadnie do tyłu, a jego małe dłonie nie będą w stanie pomóc w zmniejszeniu obrażeń spowodowanych upadkiem? Cóż, jeśli kiedykolwiek miałeś takie zmartwienie, to ten przedmiot może być dla ciebie pomocny.

Te urocze „plecaki” wykonane z bawełny i poliestru zostały zaprojektowane w celu ochrony głowy i pleców dziecka na wypadek upadku. Są one mocowane za pomocą regulowanych pasków i są dość wygodne nawet dla najmłodszych użytkowników, konstrukcja waży tylko 100-200 gramów.

Urocze „plecaki” mają różne kształty i mają chronić głowę dziecka przed obrażeniami. W zależności od gustu możesz wybrać pszczołę, pandę, króliczka, świnkę, szczeniaka i wiele innych!

Sprzedawca twierdzi, że poduszki są odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 3 lat, więc na szczęście twoje dziecko nie wyrośnie z niego szybko. I nawet wtedy cena tych uroczych plecaków zaczyna się od około 4 USD i, w zależności od sprzedawcy, może sięgać nawet 13 USD. Poduszki są dostępne na Amazon.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu