Ten kot ma majestatyczny puszysty ogon, podobny do wiewiórki!

Dla większości z nas jesień to pora dyń, gorących napojów, ciepłych swetrów i podglądania wiewiórek w parku. Więc kiedy usłyszeliśmy, że pewien kot posiada ogon wiewiórki, byliśmy zachwyceni.

Poznaj Bell, prawdziwie majestatycznego kota z tak puszystym ogonem, że prawdopodobnie chciałbyś go dotknąć, aby zobaczyć, jak miękki jest. Właścicielka Bell posiada również inne zwierzaki, więc zawsze jest otoczona owłosionymi przyjaciółmi, niezależnie od tego, czy są to koty, czy psy.

Jesteśmy wielkimi fanami kotów i mamy nadzieję, że ty również. Właścicielka Bell, ma ponad 153 000 osób obserwujących na Instagramie. Filmy z wszystkimi zwierzakami bawiącymi się razem sprawiły, że się uśmiechaliśmy.

Obecnie Bell ma 3 lata, a w maju skończy 4. Jest kotem rasy Napoleon, który jest mieszanką Persa i Munchkina. Koty tej rasy znane są z krótkich nóg, okrągłych pyszczków i gęstych futer. Ciekawostką jest to, że pomimo krótkich nóg, potrafią skakać, biegać i bawić się równie sprawnie, jak każda inna rasa kota.

Koty rasy Napoleon są niezwykle zdrowe: mają bardzo mało problemów zdrowotnych. Wynika to głównie z tego, że hodowano je, aby uniknąć różnych wad zdrowotnych kotów perskich, takich jak nadmierne powstawanie łez, niedrożność kanałów łzowych, spłaszczone pyszczki, a także futra, które miały tendencję do matowania.

Instagram: @ricorico_rico

View this post on Instagram

. I'm hungry😋ごはんちょうだいの舞 ベビベルの懐かしい動画を見たい😍 と、沢山の嬉しいDMありがとにゃ(*´˘`*)♥ 少しずつリポストするにゃ💗 #ベビベルちゃんシリーズ #ベルすずちゃんおもしろ動画 #ミルクティーファミリー #犬と猫のいる暮らし #ベルちゃん #ミヌエット NAME : Bell ベルちゃん Breed : minuet ミヌエット 🎂 : 2016.5.15 3歳 ・ NAME : Suzu すずちゃん Breed : Scottish fold スコティッシュフォールド 🎂 : 2018.3.21 1歳 . NAME : Lindor リンドール Breed : Teacup poodle ティーカッププードル 🎂 : 2019.7.18 2ヶ月

A post shared by ミルクティーカラーのベルすずリンちゃん (@ricorico_rico) on

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu