Vans i Muzeum Van Gogha stworzyli nową linię ubrań i jesteśmy zakochani w ich butach!

Wszyscy najwięksi artyści zostali uwiecznieni na ścianach muzeum, ale już nie tylko. Prace Vincenta Van Gogha są teraz ożywione w bardzo stylowy sposób dzięki nowej kolekcji mody Vans x Van Gogh Museum, stworzonej przez firmę obuwniczą Vans i Muzeum Van Gogha w Amsterdamie.

Każda pozycja została zainspirowana przez jedną z czterech prac holenderskiego malarza, w tym Czaszkę z palącym się papierosem, Słoneczniki, Kwitnący migdałowiec i autoportret Van Gogha. Oprócz butów Vans, kolekcja będzie zawierała także koszule, kurtki, koszulki, swetry i czapki baseballowe.

„Jesteśmy zachwyceni kolekcją Muzeum Vans x Van Gogha, ponieważ wiąże się ona z naszą misją, aby życie i dzieło Vincenta van Gogha było dostępne dla jak największej liczby osób, aby wzbogacić je i zainspirować.” – powiedział Adriaan Dönszelmann, Dyrektor zarządzający Muzeum Van Gogha.

Linia modowa będzie dostępna od 3 sierpnia przez stronę internetową Vans, a także w sklepie muzealnym. Część wpływów ze sprzedaży zostanie wykorzystana na pomoc w zachowaniu kolekcji Van Gogha w muzeum.

Obrazy Vincenta Van Gogha zostały ożywione w stylowy sposób

Vans i Muzeum Vincenta Van Gogha w Amsterdamie połączyły siły, aby stworzyć kolekcję muzealną Vans x Vincent Van Gogh Museum

Reklama

Inspirowany jego najbardziej znanymi dziełami, w tym jego autoportretem

Kwitnące magnolie

Słoneczniki

Czaszkę z palącym się papierosem

Reklama

Linia modowa to nie tylko buty, ale także czapki

T-shirty

Kurtki

Bluzy z kapturem

Reklama
Wyślij znajomemu