W każdy czwartek celebryci dzielą się swoimi zdjęciami z dzieciństwa, a oto 18 najlepszych!

Hashtag #TBT oznacza „Throwback Thursday” na Instagramie i był już używany ponad 200 milionów razy. Co tydzień użytkownicy publikują zdjęcia zawierające nostalgiczne wspomnienia z przeszłości za pomocą tego hashtagu. Trend ten szybko zaczął być używany także przez gwiazdy, które chętnie dzielą się zdjęciami z dzieciństwa.

1. Rihanna

View this post on Instagram

Fla$h back. Lil' i$land ting.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

2. Heidi Klum

View this post on Instagram

I AM NINE

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

3. Justin Bieber

View this post on Instagram

Daaaaas me

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

4. Anne Hathaway

5. Enrique Iglesias

View this post on Instagram

#Throwback to owning a cool tie! #fashionable #tbt

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Reklama

6. Dwayne “The Rock” Johnson

7. Justin Timberlake

View this post on Instagram

#TBT "Flexin'… I'm just flexin'.

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

8. Catherine Zeta-Jones

9. Jessica Alba

View this post on Instagram

#tbt 11yrs old

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

10. Amanda Seyfried

View this post on Instagram

#tbt

A post shared by Amanda Seyfried (@mingey) on

11. Miley Cyrus

Reklama

12. Adele

13. Joseph Gordon-Levitt

14. Chloe Grace Moretz

15. Kendall Jenner

View this post on Instagram

always been an OG #TBT

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

16. Kim Kardashian West

View this post on Instagram

Jazz hands 👐🏼

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

17. Kate Winslet

18. Hilary Duff

View this post on Instagram

#tbt there are so many things wrong with this 🙈

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Reklama
Chcesz więcej?