Wszyscy myśleli, że ten mężczyzna płakał z powodu swojego nowo narodzonego syna, aż do momentu, gdy wyjawił prawdziwy powód!

Kirstie Perez jest doświadczonym fotografem, ale ta sytuacja zaskoczyła nawet ją. W czasie ciąży mama cierpiała na Hyperemesis Gravidarum, schorzenie charakteryzujące się ciężkimi nudnościami, wymiotami, utratą masy ciała i zaburzeniami elektrolitowymi. Jej mąż był przy niej w tym wszystkim, w tym 4 razy kobieta była hospitalizowana. Para zatrudniła Kirstie do udokumentowania kulminacji tego doświadczenia w szpitalu, a artystka wykonała wspaniałą pracę. Zdjęcia są tak emocjonalne, że mogą z łatwością konkurować o najlepsze nagrody w najbardziej prestiżowym konkursie ze zdjęciami narodzeń. Kiedy jednak Kirstie powiedziała mężowi, że złapała go na zdjęciu, płaczącego, gdy widział swojego syna, odpowiedział: „Nie dlatego płakałem.”

„To, co pozwala mi tworzyć tak intymne i pełne mocy zdjęcia, to relacje, które tworzę z każdym klientem w czasie ciąży, porodu i po porodzie.” – powiedziała Kirsten. „Wiedzą, za czym stoję, a moją misją jest normalizacja narodzin i traumatycznych doświadczeń, które przeżywamy jako kobiety. Naprawdę uwielbiam i chronię wszystkie przeżycia moich klientów.”

„Kocham dzieci, ale zdecydowanie jestem mamą zespołową.” – dodała Kirstie. „To znacznie więcej niż branie pieniędzy i pokazywanie się. Związek ma kluczowe znaczenie. Jeśli nie sprawdzę się dobrze z potencjalnymi klientami podczas konsultacji, uprzejmie odmówię. Nie mogę, w dobrej świadomości, wziąć funduszy od matki, która jest podatna na zranienie i mogłaby być lepiej przygotowana przez kogoś innego. Naprawdę zależy mi na emocjonalnym i psychologicznym dobrostanie moich klientów.”

„Tym razem było inaczej, ponieważ ten klient okazał się moją młodszą siostrą.” – powiedziała Kirstie. „Patrzyłam, jak przechodzi przez piekło. Miała stałe bóle. Mogłaby umrzeć niosąc jej dziecko. Nie było wcześniejszego ostrzeżenia, że ​​HG jest zmienną w ciąży. Patrzyłam, jak walczy i oddaje życie za kogoś niewinnego. Patrzyłam, jak jej mąż patrzy na nią bezradnie przez prawie cały rok. Emocje w pokoju były niesamowite.”

„Bezradnie patrzył, jak jego żona obficie wymiotowała przez 285 dni”

„Był świadkiem, jak straciła 13 kg w ciąży, nie będąc w stanie odżywiać się z powodu Hygeremesis Gravidarum i stanu przedrzucawkowego”

Reklama

„Była hospitalizowana 4 razy z powodu odwodnienia w czasie ciąży”

„Zjadali więcej kolacji na frontowych schodach swojego domu, niż mógł to zliczyć, ponieważ każdy zapach sprawiał że miała mdłości”

„Po miesiącach ciągłego bycia przy niej, wspierał ją podczas porodu”

Reklama

„Powiedziałam mu, że zrobiłam mu zdjęcie jak płakał widząc swojego syna, ale opowiedział: „To nie dlatego płakałem”

„Zaintrygowana, zapytałam, co miał na myśli”

„On znów się rozpłakał i powiedział”

„Po raz pierwszy widziałem jej uśmiech od ostatnich 10 miesięcy”

Reklama
Chcesz więcej?