Artystka wyobraziła sobie, jak wyglądałyby przekąski jako postaci z kreskówek!

Ülker znana jako Lyra jest ilustratorką z siedzibą w Stambule w Turcji. Pracuje jako pełnoetatowy psychiatra dla dzieci i młodzieży. Po pracy zmienia się w artystę!

„Są trzy rzeczy, które robię, aby się zrelaksować: rysowanie, gotowanie i jedzenie.” – powiedziała Lyra. „Na granicy bloku artystycznego postanowiłam rzucić wyzwanie projektowaniu postaci. Połączenie dwóch rzeczy, które najbardziej mi się podobały, wydawało mi się projektem, z którego miałam najwięcej radości. I zrobiłam to!”

„Musiałam przeprowadzić małe badania na temat pochodzenia żywności lub przekąski, procesu produkcji i odkryłam znacznie więcej, gdy ludzie zaczęli komentować i opowiadać mi o najpopularniejszym jedzeniu w ich ojczyźnie! Ogólnie rzecz biorąc, było to bardzo zabawne i czasami przepyszne doświadczenie! Jako specjalista ds. zdrowia psychicznego nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważna jest sztuka dla naszych dusz i umysłów. Nie musi być idealna – tworzenie nawet najmniejszych rzeczy może uczynić nasz dzień bardziej znaczącym.”

Instagram: @lyra_art

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu