Ten uroczy Golden Retriever nie może opuścić domu bez swojej zabawki!

Nie ma nic ładniejszego niż uroczy pies przytulający swojego najlepszego przyjaciela. Ale czy wiesz, że psy mogą nawiązywać długotrwałe przyjaźnie nie tylko z ludźmi? Jeśli nie, to prawdopodobnie dlatego, że jeszcze nie spotkałeś Barleya. Barley to 1,5-letni Golden Retriever z Amsterdamu z liczbą 81 tysięcy obserwatorów na swoim koncie na Instagramie @barleyboy. Uroczy pies jest popularny za swoją przyjaźń z małym towarzyszem – pluszową zabawką, która nigdy nie opuszcza jego boku.

Barley dzieli swój dom z właścicielami Zitą i Markiem i oczywiście jego małym kumplem, wypchaną zabawką Golden Retriever o imieniu Fluffy. Można śmiało powiedzieć, że ich przyjaźń jest jak żadna inna. Szczeniak i wypchane zwierzę byli absolutnie nierozłączni od pierwszego dnia. „Barley miał Fluffy od pierwszego dnia, kiedy trafił do domu. Fluffy był większy niż Barley, kiedy po raz pierwszy się poznali, więc naprawdę dorastali razem.” – powiedział jego właściciel.

Kiedy mówimy nierozłączni, naprawdę to rozumiemy. „O mój Boże, Barley przynosi Fluffy’ego WSZĘDZIE! Każdego ranka Barley budzi się i skacze na łóżku z Fluffy’m. Potem Barley zabiera go na poranny spacer. Przez cały dzień odpoczywają razem, to najsłodsza rzecz!”

Za każdym razem, gdy właściciel wraca do domu, Barley podnosi Fluffy i przynosi go jako prezent powitalny. Kiedy słyszy głośny hałas lub pojawia się odkurzacz, podnosi Fluffy’ego dla wygody, czasami nawet do do łóżka. Ma Fluffy’ego ze sobą, kiedy ma kąpiel, więc Fluffy też się myje. Przynosi nawet zabawkę na siusiu!”

Jasne jest, że Barley ma szczególną więź z Fluffy’m, i to nie tylko dlatego, że zamienił zabawkę w swojego wiernego pomocnika, który nigdy nie opuszcza jego strony, ale także dlatego, że Barley troszczy się o swojego małego przyjaciela.

„Czasami spotyka się ze swoją wypchaną zabawką. Fluffy ma również starszego brata z IKEA, ale Barley nie jest nim zbyt zainteresowany. W rzeczywistości Barley zniszczył wszystkie inne wypchane zabawki, ale nigdy nie skrzywdził Fluffy’ego. Troszczy się o niego, to trochę szalone, jak bardzo go kocha. ”

Oni nawet przechodzą te same procedury razem! „Kilka tygodni temu Barley został wykastrowany i musiał nosić kołnierz przez tydzień. Czuliśmy się tak źle, że kupiliśmy też taki sam dla Fluffy’ego. Z pewnością sprawiło mu to dużo więcej radości.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu